
CHABACCO · MEDIUM
Garlic Toast
«Smak czosnkowych grzanek z czarnego chleba.»Moc
4
Ocena
0.0(0)Opakowanie
10–18 gAI · SOMMELIER
Zapytaj Mistrza AI o ten tytoń lub ułóż z nim miks.
§ Opis
Garlic Toast od Chabacco Medium to unikalna mieszanka gastronomiczna, inspirowana motywami kulinarnymi. Oferuje intensywny smak grzanek z czarnego chleba z wyraźnym aromatem świeżego czosnku, tworząc niezwykły i zapadający w pamięć profil. Ta beztytoniowa mieszanka na bazie chińskiej herbaty Te Guanyin jest idealna dla tych, którzy szukają czegoś innego niż tradycyjne smaki owocowe i deserowe.
§ Kluczowe fakty
Baza
Liść herbaty
Smak
Gastronomiczny
Odporność na ciepło
Wysoka
Długość palenia
Długa
§ Tagi
§ Najczęstsze pytania
- Jaki smak ma Garlic Toast?
- Smak czosnkowych grzanek z czarnego chleba.. Garlic Toast od Chabacco Medium to unikalna mieszanka gastronomiczna, inspirowana motywami kulinarnymi. Oferuje intensywny smak grzanek z czarnego chleba z wyraźnym aromatem świeżego czosnku, tworząc niezwykły i zapadający w pamięć profil. Ta beztytoniowa mieszanka na bazie chińskiej herbaty Te Guanyin jest idealna dla tych, którzy szukają czegoś innego niż tradycyjne smaki owocowe i deserowe.
- Jak mocny jest Garlic Toast?
- Moc Garlic Toast to 4 na 10.
- Ile tytoniu nakładać?
- Zalecana ilość dla Garlic Toast: 10–18 g.
- Jakie cybuchy pasują do Garlic Toast?
- Dla Garlic Toast polecamy te cybuchy: Cybuch Phunnel, Cybuch Turecki.
§ Recenzje · 0
Recenzje
Zaloguj się, aby zostawić recenzję