Strona w budowie — niektóre dane mogą być niekompletne
DOGMA · СИГАРЫ ДЛЯ КАЛЬЯНА

Чистая догма

«Czysty smak liścia cygarowego z ziemistymi, drzewnymi i lekko cierpkimi nutami.»
Moc
6
Ocena
0.0(0)
Opakowanie
15–20 g
AI · SOMMELIER

Zapytaj Mistrza AI o ten tytoń lub ułóż z nim miks.

§ Opis

Tytoń Dogma 'Czysta Dogma' to bezaromatyczna mieszanka, stworzona na bazie 100% liścia cygarowego z Dominikany, Indonezji i Kamerunu. Oferuje głęboki i szlachetny smak tytoniu z charakterystycznymi ziemistymi, drzewnymi odcieniami i lekką goryczką. Ten smak jest podstawą marki i doskonale nadaje się zarówno do palenia solo, jak i do dodawania głębi do mieszanek.

§ Kluczowe fakty
Moc
6/10 (Średnia)
Odporność na Ciepło
Wysoka
Dymność
Gęsta
Typ
Bezaromatyczny
Skład
100% liść cygarowy
§ Tagi
§ Najczęstsze pytania
Jaki smak ma Чистая догма?
Czysty smak liścia cygarowego z ziemistymi, drzewnymi i lekko cierpkimi nutami.. Tytoń Dogma 'Czysta Dogma' to bezaromatyczna mieszanka, stworzona na bazie 100% liścia cygarowego z Dominikany, Indonezji i Kamerunu. Oferuje głęboki i szlachetny smak tytoniu z charakterystycznymi ziemistymi, drzewnymi odcieniami i lekką goryczką. Ten smak jest podstawą marki i doskonale nadaje się zarówno do palenia solo, jak i do dodawania głębi do mieszanek.
Jak mocny jest Чистая догма?
Moc Чистая догма to 6 na 10.
Ile tytoniu nakładać?
Zalecana ilość dla Чистая догма: 15–20 g.
Jakie cybuchy pasują do Чистая догма?
Dla Чистая догма polecamy te cybuchy: Cybuch Phunnel, Cybuch Killer, Cybuch Turecki.
§ Recenzje · 0

Recenzje

Zaloguj się, aby zostawić recenzję
    18+

    Czy masz ukończone 18 lat?

    Ta strona zawiera informacje o wyrobach tytoniowych i jest przeznaczona wyłącznie dla osób powyżej 18 lat. Nie sprzedajemy tytoniu ani nie reklamujemy marek — to przewodnik po smakach.

    Nie