Strona w budowie — niektóre dane mogą być niekompletne
SOCIAL SMOKE · SOCIAL SMOKE TOBACCO

Japanese Yuzu

«Cierpki japoński cytrus z nutami grejpfruta, limonki i cytryny.»
Moc
3
Ocena
0.0(0)
Opakowanie
12–18 g
AI · SOMMELIER

Zapytaj Mistrza AI o ten tytoń lub ułóż z nim miks.

§ Opis

Tytoń Social Smoke Japanese Yuzu oddaje unikalny smak japońskiego cytrusa yuzu, łączącego cierpkość grejpfruta z wyrazistością limonki i cytryny. Ta aromatyczna mieszanka charakteryzuje się świeżym, czasem kwiatowym profilem, który może być zarówno słodki, jak i lekko cierpki, oferując relaksujące palenie.

§ Kluczowe fakty
Moc
Lekka
Dymność
Wysoka
Długość
45-90 min
Naturalny skład
Bez barwników
Smak
Cytrusowy, cierpki
§ Tagi
§ Miksy z tym tytoniem
§ Najczęstsze pytania
Jaki smak ma Japanese Yuzu?
Cierpki japoński cytrus z nutami grejpfruta, limonki i cytryny.. Tytoń Social Smoke Japanese Yuzu oddaje unikalny smak japońskiego cytrusa yuzu, łączącego cierpkość grejpfruta z wyrazistością limonki i cytryny. Ta aromatyczna mieszanka charakteryzuje się świeżym, czasem kwiatowym profilem, który może być zarówno słodki, jak i lekko cierpki, oferując relaksujące palenie.
Jak mocny jest Japanese Yuzu?
Moc Japanese Yuzu to 3 na 10.
Ile tytoniu nakładać?
Zalecana ilość dla Japanese Yuzu: 12–18 g.
Jakie cybuchy pasują do Japanese Yuzu?
Dla Japanese Yuzu polecamy te cybuchy: Cybuch Phunnel.
Z czym miksować Japanese Yuzu?
Japanese Yuzu dobrze komponuje się w miksach: Berry Citrus Blast, Refreshing Cucumber Citrus.
§ Recenzje · 0

Recenzje

Zaloguj się, aby zostawić recenzję
    18+

    Czy masz ukończone 18 lat?

    Ta strona zawiera informacje o wyrobach tytoniowych i jest przeznaczona wyłącznie dla osób powyżej 18 lat. Nie sprzedajemy tytoniu ani nie reklamujemy marek — to przewodnik po smakach.

    Nie