
STARBUZZ · STARBUZZ BOLD
Peach Queen
«Delikatny cobbler brzoskwiniowy z ziołowymi nutami herbaty.»Moc
5
Ocena
0.0(0)Opakowanie
15–20 gAI · SOMMELIER
Zapytaj Mistrza AI o ten tytoń lub ułóż z nim miks.
§ Opis
Starbuzz Bold Peach Queen oferuje wyrafinowany smak cobblera brzoskwiniowego z lekkimi ziołowymi nutami, przypominającymi białą herbatę brzoskwiniową. Ta linia jest znana z bardziej nasyconego i pełnego smaku, a także zdolności do wytwarzania obfitych i aromatycznych chmur dymu podczas długich sesji.
§ Kluczowe fakty
Słodycz
Wysoka
Nasycenie
Pełne
Długość
Długa
Dymność
Wysoka
§ Tagi
§ Miksy z tym tytoniem
§ Najczęstsze pytania
- Jaki smak ma Peach Queen?
- Delikatny cobbler brzoskwiniowy z ziołowymi nutami herbaty.. Starbuzz Bold Peach Queen oferuje wyrafinowany smak cobblera brzoskwiniowego z lekkimi ziołowymi nutami, przypominającymi białą herbatę brzoskwiniową. Ta linia jest znana z bardziej nasyconego i pełnego smaku, a także zdolności do wytwarzania obfitych i aromatycznych chmur dymu podczas długich sesji.
- Jak mocny jest Peach Queen?
- Moc Peach Queen to 5 na 10.
- Ile tytoniu nakładać?
- Zalecana ilość dla Peach Queen: 15–20 g.
- Jakie cybuchy pasują do Peach Queen?
- Dla Peach Queen polecamy te cybuchy: Cybuch Phunnel.
- Z czym miksować Peach Queen?
- Peach Queen dobrze komponuje się w miksach: Peach Blossom.
§ Recenzje · 0
Recenzje
Zaloguj się, aby zostawić recenzję