
CHABACCO · MEDIUM
Lemon Drop
«Кисело-сладък вкус на лимонови бонбони с нотки на лимонов пай.»Сила
4
Рейтинг
0.0(0)Опаковка
12–18 гAI · SOMMELIER
Питай ИИ-Наргиледжията за този тютюн или подбери микс с него.
§ Описание
Chabacco Lemon Drop от серията Medium предлага балансиран и умерено интензивен вкус. Тази безтютюнева смес на базата на китайски зелен чай Те Гуан Ин е известна с високата си термоустойчивост и обилна димност, осигурявайки стабилен и наситен аромат през цялата сесия.
§ Ключови факти
Сила
Средна
Основа
Чаени листа
Термоустойчивост
Висока
Димност
Висока
Интензивност на вкуса
Висока
§ Тагове
§ Често задавани въпроси
- Какъв е вкусът на Lemon Drop?
- Кисело-сладък вкус на лимонови бонбони с нотки на лимонов пай.. Chabacco Lemon Drop от серията Medium предлага балансиран и умерено интензивен вкус. Тази безтютюнева смес на базата на китайски зелен чай Те Гуан Ин е известна с високата си термоустойчивост и обилна димност, осигурявайки стабилен и наситен аромат през цялата сесия.
- Каква е силата на Lemon Drop?
- Силата на Lemon Drop е 4 от 10.
- Колко тютюн да натъпча в чашката?
- Препоръчваното количество за Lemon Drop е 12–18 г.
- Кои чашки са подходящи за Lemon Drop?
- За Lemon Drop препоръчваме чашки: Фънел, Класика.
§ Отзиви · 0
Отзиви
Влезте, за да оставите отзив