No photo yet
DARKSIDE · DARKSIDE CORE (MEDIUM)
Crystal Grape
«Сочен, сладък зелен грозде с лека тръпчивост и освежаваща нотка.»Сила
5
Рейтинг
0.0(0)Опаковка
15–20 гAI · SOMMELIER
Питай ИИ-Наргиледжията за този тютюн или подбери микс с него.
§ Описание
Darkside Core Crystal Grape предлага ярък и натурален вкус на зряло зелено грозде. Той съчетава приятна сладост с лека киселинност и освежаващ послевкус, създавайки балансиран и сочен профил. Серията Core се отличава със средна сила и добра термоустойчивост, осигурявайки плътен дим и стабилен вкус през цялото пушене.
§ Ключови факти
Сила
Средна
Вкус
Сочно грозде
Димност
Висока
Термоустойчивост
Висока
Освежаващ
Да
§ Тагове
§ Често задавани въпроси
- Какъв е вкусът на Crystal Grape?
- Сочен, сладък зелен грозде с лека тръпчивост и освежаваща нотка.. Darkside Core Crystal Grape предлага ярък и натурален вкус на зряло зелено грозде. Той съчетава приятна сладост с лека киселинност и освежаващ послевкус, създавайки балансиран и сочен профил. Серията Core се отличава със средна сила и добра термоустойчивост, осигурявайки плътен дим и стабилен вкус през цялото пушене.
- Каква е силата на Crystal Grape?
- Силата на Crystal Grape е 5 от 10.
- Колко тютюн да натъпча в чашката?
- Препоръчваното количество за Crystal Grape е 15–20 г.
- Кои чашки са подходящи за Crystal Grape?
- За Crystal Grape препоръчваме чашки: Фънел, Килър, Турка.
§ Отзиви · 0
Отзиви
Влезте, за да оставите отзив