Сайтът е в разработка — част от данните може да са непълни
No photo yet
SEBERO · SEBERO LIMITED EDITION

Lemon Waffle

«Ярък лимонов вкус с нотки на току-що изпечени вафли и сметанов крем.»
Сила
5
Рейтинг
0.0(0)
Опаковка
15–20 г
AI · SOMMELIER

Питай ИИ-Наргиледжията за този тютюн или подбери микс с него.

§ Описание

Sebero е руска марка тютюн, известна със своите натурални и наситени вкусове. Серията Limited Edition, към която принадлежи Lemon Waffle, се отличава с повишена сила в сравнение с класическата, благодарение на използването на тютюневи листа Burley и Oriental. Този вкус представлява хармонична комбинация от сладки вафли и тръпчив лимон, идеална както за самостоятелно пушене, така и за създаване на десертни миксове.

§ Ключови факти
Вкус
Десертен лимон
Устойчивост на топлина
Средна
Димност
Висока
Сила
Средна (5/10)
Съвместимост
Самостоятелно и в миксове
§ Тагове
§ Често задавани въпроси
Какъв е вкусът на Lemon Waffle?
Ярък лимонов вкус с нотки на току-що изпечени вафли и сметанов крем.. Sebero е руска марка тютюн, известна със своите натурални и наситени вкусове. Серията Limited Edition, към която принадлежи Lemon Waffle, се отличава с повишена сила в сравнение с класическата, благодарение на използването на тютюневи листа Burley и Oriental. Този вкус представлява хармонична комбинация от сладки вафли и тръпчив лимон, идеална както за самостоятелно пушене, така и за създаване на десертни миксове.
Каква е силата на Lemon Waffle?
Силата на Lemon Waffle е 5 от 10.
Колко тютюн да натъпча в чашката?
Препоръчваното количество за Lemon Waffle е 15–20 г.
Кои чашки са подходящи за Lemon Waffle?
За Lemon Waffle препоръчваме чашки: Фънел, Турка.
§ Отзиви · 0

Отзиви

Влезте, за да оставите отзив
    18+

    На 18 години ли сте?

    Този сайт съдържа информация за тютюневи изделия и е предназначен само за лица над 18 години. Не продаваме тютюн и не рекламираме марки — това е справочник за вкусове.

    Не