No photo yet
ADALYA · AQUA MENTHA
Green Pery
«Стигла груша з освіжаючою прохолодою.»Міцність
2
Рейтинг
0.0(0)Пачка
15–20 гAI · SOMMELIER
Запитай ШІ-Майстра про цей тютюн або збери з ним мікс.
§ Опис
Тютюн Adalya Aqua Mentha Green Pery пропонує соковитий смак стиглої груші, доповнений вираженим охолоджуючим ефектом. Ця лінійка від Adalya відома використанням високоякісного тютюнового листа Virginia та інтенсивними, але при цьому м'якими смаками з приємною свіжістю, що робить її унікальною на ринку.
§ Ключові факти
Смак
Стигла груша
Охолодження
Виражене
Міцність
2/10
Димність
Висока
Насиченість
Інтенсивна
§ Теги
§ Часті запитання
- Який смак у Green Pery?
- Стигла груша з освіжаючою прохолодою.. Тютюн Adalya Aqua Mentha Green Pery пропонує соковитий смак стиглої груші, доповнений вираженим охолоджуючим ефектом. Ця лінійка від Adalya відома використанням високоякісного тютюнового листа Virginia та інтенсивними, але при цьому м'якими смаками з приємною свіжістю, що робить її унікальною на ринку.
- Яка міцність Green Pery?
- Міцність Green Pery — 2 із 10.
- Скільки тютюну забивати?
- Рекомендована забивка Green Pery — 15–20 г.
- Які чаші підходять для Green Pery?
- Для Green Pery рекомендуємо чаші: Фаннел, Класика.
§ Відгуки · 0
Відгуки
Увійдіть, щоб залишити відгук