Сайт у розробці — частина даних може бути неповною
CHABACCO · MEDIUM

Baked Apple

«Солодке, тепле печене яблуко з нотками прянощів.»
Міцність
5
Рейтинг
0.0(0)
Пачка
15–20 г
AI · SOMMELIER

Запитай ШІ-Майстра про цей тютюн або збери з ним мікс.

§ Опис

Chabacco Medium Baked Apple — це чайна суміш для кальяну зі смаком запеченого яблука, що пропонує збалансовану міцність та помірну інтенсивність. Основа з високоякісного китайського чаю забезпечує відмінну жаростійкість та рясне димоутворення. Цей смак ідеально підходить для любителів десертних та фруктових ароматів.

§ Ключові факти
Основа
Чайний лист
Жаростійкість
Висока
Димність
Висока
Міцність
Середня
Час куріння
40-60 хв
§ Теги
§ Часті запитання
Який смак у Baked Apple?
Солодке, тепле печене яблуко з нотками прянощів.. Chabacco Medium Baked Apple — це чайна суміш для кальяну зі смаком запеченого яблука, що пропонує збалансовану міцність та помірну інтенсивність. Основа з високоякісного китайського чаю забезпечує відмінну жаростійкість та рясне димоутворення. Цей смак ідеально підходить для любителів десертних та фруктових ароматів.
Яка міцність Baked Apple?
Міцність Baked Apple — 5 із 10.
Скільки тютюну забивати?
Рекомендована забивка Baked Apple — 15–20 г.
Які чаші підходять для Baked Apple?
Для Baked Apple рекомендуємо чаші: Фаннел.
§ Відгуки · 0

Відгуки

Увійдіть, щоб залишити відгук
    18+

    Вам є 18 років?

    Цей сайт містить інформацію про тютюнову продукцію та призначений лише для осіб старших за 18 років. Ми не продаємо тютюн і не рекламуємо бренди — це довідник смаків.

    Ні