
ELEMENT · AIR
Milky Mouse
«Молоко, печиво та какао з кремовим післясмаком»Міцність
2
Рейтинг
0.0(0)Пачка
12–18 гAI · SOMMELIER
Запитай ШІ-Майстра про цей тютюн або збери з ним мікс.
§ Опис
Milky Mouse від Element Air — це десертний тютюн зі смаком молочного скибочки, що поєднує ніжне молоко, тепле печиво та легкі ноти какао. Він забезпечує м'яке та збалансоване куріння з щільними хмарами диму, ідеально підходить для довгих вечірніх сесій. Смак добре розкривається при помірному нагріві, зберігаючи свою кремову солодкість протягом усього покуру.
§ Ключові факти
Солодкість
Висока
Міцність
Легка
Димність
Висока
Тривалість
40-60 хв
Жаростійкість
Вище середньої
§ Теги
§ Мікси з цим тютюном
§ Часті запитання
- Який смак у Milky Mouse?
- Молоко, печиво та какао з кремовим післясмаком. Milky Mouse від Element Air — це десертний тютюн зі смаком молочного скибочки, що поєднує ніжне молоко, тепле печиво та легкі ноти какао. Він забезпечує м'яке та збалансоване куріння з щільними хмарами диму, ідеально підходить для довгих вечірніх сесій. Смак добре розкривається при помірному нагріві, зберігаючи свою кремову солодкість протягом усього покуру.
- Яка міцність Milky Mouse?
- Міцність Milky Mouse — 2 із 10.
- Скільки тютюну забивати?
- Рекомендована забивка Milky Mouse — 12–18 г.
- Які чаші підходять для Milky Mouse?
- Для Milky Mouse рекомендуємо чаші: Фаннел, Класика.
- З чим міксувати Milky Mouse?
- Milky Mouse поєднується в міксах: Mint Chocolate Cookie, Cinnamon Milkshake.
§ Відгуки · 0
Відгуки
Увійдіть, щоб залишити відгук