Сайт у розробці — частина даних може бути неповною
No photo yet
MOLFAR · VIRGINIA LINE

Солнечный Микс

«Тропічний мікс гуави, дині, банана та кокоса»
Міцність
2
Рейтинг
0.0(0)
Пачка
12–18 г
AI · SOMMELIER

Запитай ШІ-Майстра про цей тютюн або збери з ним мікс.

§ Опис

Molfar Virginia Line "Сонячний Мікс" — це легкий тютюн з яскравим тропічним смаком, що поєднує солодкий банан, соковиту гуаву, освіжаючу диню та ніжний кокос. Ця лінійка відома своєю високою димністю та автентичною передачею смаку, пропонуючи тривале та насичене куріння.

§ Ключові факти
Солодкість
4/5
Міцність
2/10
Димність
Висока
Насиченість
Відмінна
§ Теги
§ Часті запитання
Який смак у Солнечный Микс?
Тропічний мікс гуави, дині, банана та кокоса. Molfar Virginia Line "Сонячний Мікс" — це легкий тютюн з яскравим тропічним смаком, що поєднує солодкий банан, соковиту гуаву, освіжаючу диню та ніжний кокос. Ця лінійка відома своєю високою димністю та автентичною передачею смаку, пропонуючи тривале та насичене куріння.
Яка міцність Солнечный Микс?
Міцність Солнечный Микс — 2 із 10.
Скільки тютюну забивати?
Рекомендована забивка Солнечный Микс — 12–18 г.
Які чаші підходять для Солнечный Микс?
Для Солнечный Микс рекомендуємо чаші: Турка.
§ Відгуки · 0

Відгуки

Увійдіть, щоб залишити відгук
    18+

    Вам є 18 років?

    Цей сайт містить інформацію про тютюнову продукцію та призначений лише для осіб старших за 18 років. Ми не продаємо тютюн і не рекламуємо бренди — це довідник смаків.

    Ні