Сайт у розробці — частина даних може бути неповною
SOCIAL SMOKE · SOCIAL SMOKE TOBACCO

Sex Panther

«Персик, журавлина та солодкий апельсин.»
Міцність
3
Рейтинг
0.0(0)
Пачка
15–20 г
AI · SOMMELIER

Запитай ШІ-Майстра про цей тютюн або збери з ним мікс.

§ Опис

Sex Panther від Social Smoke — це яскравий фруктовий мікс, що поєднує ноти соковитого персика, терпкої журавлини та солодкого апельсина. Тютюн відрізняється натуральним складом без барвників та консервантів, забезпечуючи густий та м'який дим. Цей смак ідеально підходить для тих, хто шукає збалансоване поєднання солодкості та легкої кислинки.

§ Ключові факти
Склад
Натуральні інгредієнти
Димність
Густа
Міцність
Низька
Смак
Фруктовий, кисло-солодкий
Нарізка
Середня
§ Теги
§ Мікси з цим тютюном
§ Часті запитання
Який смак у Sex Panther?
Персик, журавлина та солодкий апельсин.. Sex Panther від Social Smoke — це яскравий фруктовий мікс, що поєднує ноти соковитого персика, терпкої журавлини та солодкого апельсина. Тютюн відрізняється натуральним складом без барвників та консервантів, забезпечуючи густий та м'який дим. Цей смак ідеально підходить для тих, хто шукає збалансоване поєднання солодкості та легкої кислинки.
Яка міцність Sex Panther?
Міцність Sex Panther — 3 із 10.
Скільки тютюну забивати?
Рекомендована забивка Sex Panther — 15–20 г.
Які чаші підходять для Sex Panther?
Для Sex Panther рекомендуємо чаші: Фаннел, Аліен.
З чим міксувати Sex Panther?
Sex Panther поєднується в міксах: Berry Citrus Blast.
§ Відгуки · 0

Відгуки

Увійдіть, щоб залишити відгук
    18+

    Вам є 18 років?

    Цей сайт містить інформацію про тютюнову продукцію та призначений лише для осіб старших за 18 років. Ми не продаємо тютюн і не рекламуємо бренди — це довідник смаків.

    Ні