
SPECTRUM · HARD LINE
Cookies & Milk
«Вершковий смак солодкого пісочного печива з молочними нотками.»Міцність
7
Рейтинг
0.0(0)Пачка
15–20 гAI · SOMMELIER
Запитай ШІ-Майстра про цей тютюн або збери з ним мікс.
§ Опис
Spectrum Hard Line — це міцна лінійка тютюну на основі бленду Burley та Virginia, що пропонує яскраві та насичені смаки. «Cookies & Milk» являє собою збалансований десертний аромат, ідеально підходящий як для куріння в соло, так і для створення різноманітних міксів.
§ Ключові факти
Міцність
7/10
Смак
Вершкове печиво з молоком
Основа
Burley та Virginia
Універсальність
Для соло та міксів
Жаростійкість
Середня/Висока
§ Теги
§ Часті запитання
- Який смак у Cookies & Milk?
- Вершковий смак солодкого пісочного печива з молочними нотками.. Spectrum Hard Line — це міцна лінійка тютюну на основі бленду Burley та Virginia, що пропонує яскраві та насичені смаки. «Cookies & Milk» являє собою збалансований десертний аромат, ідеально підходящий як для куріння в соло, так і для створення різноманітних міксів.
- Яка міцність Cookies & Milk?
- Міцність Cookies & Milk — 7 із 10.
- Скільки тютюну забивати?
- Рекомендована забивка Cookies & Milk — 15–20 г.
- Які чаші підходять для Cookies & Milk?
- Для Cookies & Milk рекомендуємо чаші: Фаннел, Кіллер, Турка, Класика.
§ Відгуки · 0
Відгуки
Увійдіть, щоб залишити відгук