Сайт у розробці — частина даних може бути неповною
STARBUZZ · STARBUZZ EXOTIC

Lebanese Bomb Shell

«Сміливий хвойно-деревний смак із землистими та пряними нотами, доповнений легкою солодкістю.»
Міцність
4
Рейтинг
0.0(0)
Пачка
15–20 г
AI · SOMMELIER

Запитай ШІ-Майстра про цей тютюн або збери з ним мікс.

§ Опис

Цей унікальний та незвичайний смак у лінійці Starbuzz Exotic натхненний ліванською культурою. Він пропонує сміливий та екзотичний профіль, що поєднує ароматні спеції, насичений тютюн та тонку солодкість, що нагадує кедрове дерево та лісову свіжість. Тютюн відомий своєю здатністю створювати густі хмари диму та є чудовим вибором для тих, хто шукає щось відмінне від традиційних фруктових або солодких смаків.

§ Ключові факти
Смак
Унікальний деревно-хвойний
Димність
Висока
Міцність
Легка/Середня
Час куріння
60-90 хвилин
Поєднання
Добре в міксах
§ Теги
§ Часті запитання
Який смак у Lebanese Bomb Shell?
Сміливий хвойно-деревний смак із землистими та пряними нотами, доповнений легкою солодкістю.. Цей унікальний та незвичайний смак у лінійці Starbuzz Exotic натхненний ліванською культурою. Він пропонує сміливий та екзотичний профіль, що поєднує ароматні спеції, насичений тютюн та тонку солодкість, що нагадує кедрове дерево та лісову свіжість. Тютюн відомий своєю здатністю створювати густі хмари диму та є чудовим вибором для тих, хто шукає щось відмінне від традиційних фруктових або солодких смаків.
Яка міцність Lebanese Bomb Shell?
Міцність Lebanese Bomb Shell — 4 із 10.
Скільки тютюну забивати?
Рекомендована забивка Lebanese Bomb Shell — 15–20 г.
Які чаші підходять для Lebanese Bomb Shell?
Для Lebanese Bomb Shell рекомендуємо чаші: Фаннел, Аліен.
§ Відгуки · 0

Відгуки

Увійдіть, щоб залишити відгук
    18+

    Вам є 18 років?

    Цей сайт містить інформацію про тютюнову продукцію та призначений лише для осіб старших за 18 років. Ми не продаємо тютюн і не рекламуємо бренди — це довідник смаків.

    Ні